hgfd

Jsou Jehova a Aláh přátelé ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

ANO

Vona to bude dokonce jedna a tatáž „osoba“, akorát jí každej říká jinak… takže záleží na tom, jestli Bůh má sám sebe rád, což předpokládám, že ano.

Další odpovědi
PaNdA^

ANO

barcinek

NE

Vzhledem k tomu, že existuje pouze jediný pravý živý Bůh, je tato otázka nesmyslná.

Jsemtady

NE

Zadna z techto osob neexistuje a pravdepodobne ani neexistovala. Jedna se o bajne bytosti.
Jestli neco takoveho existovalo, pak by to byla vyspela mimozemska entita jejiz prave jmeno je nam nezname.
Nejspis jsou to jen baje a pohadky, bohove nejsou.

led

Je škoda, že ste vo svojej ankete neumožnili aj iný názor. Pripomína mi to otázku „ste za, alebo áno?“ Predsa máte 6 možnosí na odpovede, využívajte ich a nechajte ľuďom právo na ich názor.

Muslimské náboženstvo vzniklo po kresťanstvu (to vzniklo v oblasti prevládanej židovským náboženstvom) na základe rozporných a súčasne i rovnakých mocenskoekono­mických potrieb počas hegemónii arabov v Severnej Afrike a Blízkej Ázie. Bez ohľadu na to, či sa hlavní predstavitelia náboženstiev podobajú, prípadne „priatelia“, alebo nie, náboženskú politickomocenskú a ekonomickú cestu riadili a riadia ľudia svojim pohľadom na daný problém a svojimi činmi.

MK44

Přijde na to. Záleží v čí hlavě se setkají.