GTA Andreas

Jsou jablka v županu pečivo?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak to tedy určitě nejsou.

Další odpovědi
odpomass

Ne.

iwrana

Jablka v županu jsou jablka nakrájená na tenké plátky,obalená v těstíčku a osmažená na oleji.

cochee

Já mám za to, že ne – už proto, že je to SMAŽIVO – pečivo se peče, ne? ;)

terry

Vzhledem k tomu, že na množství převažují jablka, pak asi nejsou.

https://www.go­ogle.cz/search?q=ja­blka+v+%C5%BE­upanu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

pusinka50

Vzhledem k tomu, že jsou obalená v těstíčku z mouky, tak moc zdravá nejsou, moc kalorií a „nesprávných“ sacharidů