jarní VLK

Jsou holky ktere by chteli bezdomovce ?

Nejlepší odpověď
led

A bezdomovci nie sú ľudia? Láska prekvitá všade medzi ľuďmi.
Odpoveď znie: Ano

Další odpovědi
anonym

Naučte se česky a nad svými příspěvky přemýšlejte.

Lukasy

Jsou aji bezdomovkyně takže ty mužou chtit bezdomovce, ale najdou se i normalně holky co chcou bezdomovce ale spíše je znali před tim než se bezdomovcem stali. A každy bezdomovec neni smradlyvy někde ležici ožraly na lavičce muže byt i beztomovec někdo do koho by to nikdo neřekl.

bolak

led: jarní vlk má možná na mysle nějakej bezďáckej fetiš, jako sou třeba ženský který sou vysazený na fotbalisty, tak jestli existujou i ty se slabostí pro tenhle typ kariúristů

led

Až tak hlboko som nerozmýšľala. Mám medzi bezdomovcami dosť kamarátov, ešte viac známych, ktorí sa stali bezdomovcami z rôznych príčin – strata zamestnania, vyhadzov od manželky, detí (aj „dospelé“ deti vedia byť na rodičov veľmi kruté), alkohol (slabá odolnosť voči nástrahám s následnou stratou zamestnania a rodiny) a aj z vlastnej vôle. Neďaleko nás v lese žije pomerne veľká kolónia – možno práve preto je ten les bezpečný pre návštevníkov – neboli hlásené žiadne prepady, bežné v iných našich okolitých lesoch

bolak

A jinde v lese vás přepadávaj jo? kde to žiješ člověče :)
To mně se akorát jednou stalo stalo před obchoďákem, že sem si šel něco koupit a když sem se vracel, tak mi nějaký cikáně lomcovalo s kolem…hned dostalo pumpičkou přes záda

A vlastně ještě jednou, když jsem vycházel z lesa, mě taky přepadli, ale tentokrát policajti, nicméně to bylo nedopatření. Já šel ze sousední vesnice z hospody (a před tím sem byl na zahradě) a voni prej co sem dělal vo půl třetí ráno v lese, no a já měl připito, tak sem jim řek, že sem byl zakopat tělo, no a voni mi posvítili za baťoch, ze kterýho mi zespod vodkapávaly červený hustý kapky :))) To byly jahody ze zahrady, voni se mi během toho dlouhého popíjení uvnitř jaksi roztekly, jenže vono to fakt vypadalo jako krev a po tom co sem řek těm polišům, mě hned tahali k sobě do auta, nemravové :)) chvíli trvalo než se všechno vysvětlilo..

led

Možno budete prekvapený, ale stredom Bratislavy tečie Dunaj, na jeho južnom brehu sú krásne lužné lesy a nádherné zálivy. Od Viedne až po Komárno. Tam sa dejú príbehy všetkého druhu, aj Pražáci nám môžu závidieť :)