dust8

Jsou granulované čaje zdravé či jak se přesně liší chutí a kvalitou od těch sáčkových?

Prodává se více příchutí?

Nejlepší odpověď
elkon

Jediný zdravý čaj je, když si natrháš byliny a uděláš z nich čaj. A samozřejmě bez slazení. Byliny si můžeš i usušit.

Další odpovědi
aliendrone

Svého času jsem je měl celkem rád, občas si je dám i dnes (z automatu, je to v podstatě to samé), i když bych neměl. Zdravé nejspíš moc nebudou, přinejmenším obsahují značné dávky cukru/sladidel. Lepší než vysvětlovat je to vyzkoušet, hned pochopíš sám, že to je něco jiného, než opravdový čaj (horký výluh z nějakého listí etc.). ;) .)

Ametyst

Po granulovaných čajích můžou mít i malé děti ledvinové kameny. Jinak kvalitu čajů testuje a komentuje pan Tuna na Streamu.

da ny

Ne nejsou zdravé.
S čajem to má pramálo společného......

cochee

elkon: myslíš to dobře, ale ono by se to nemělo nazývat čajem – je to bylinný odvar. Čaj je také odvar, ale z jedné jediné možné rostliny – Camellia sinensis – čajovník čínský.