Kohut57

Jsou fcoop a andělé zlatí?

Ptám se proto,že mi zmizelo blahopřání jim. Myslíte si , že otázka,která se týká tohoto je nevhodná? Pro nevhodnost někdo vymazal i moji otázku, „Připojíte se k blahopřání Damiáně?“ Docela mě to mrzí. Odpovědi byly s obsahem a nebyly plytké.

Nejlepší odpověď
Damiana

No to nevim. Koukám, že admini se rozhodli zasahovat. Ale pochubuji, že jen tak sami od sebe – nebo mám nedostatečné informace. Spíš bych řekla – i kdyby to bylo kvůli diskuzi – že šel dneska někdo poctivě a sám zalít kytičky na hrobeček. Ve stylu nemažu, ale hlásit to musím.

Každopádně – přání jsem si přečetla, odpovědi všech zúčastněných na ni mě nesmírně potěšily a pro mne nejdůležitější je, že o nich vím, a že tam byly. Nepotřebuji se koukat donekonečna na diplom k prvnímu místu jako chudák, který ničeho jiného nikdy nedosáhl. Tohle bylo od kolegů přátelské potřesení rukou a poplácání po zádech, normální, lidské, vstřícné gesto. A toho si cením, vím o něm a to ni nesmaže nikdo!

Další odpovědi
anonym

Gratuluji všem se zlatem k získání vzácného kovu a přeji jim, aby strávili spoustu dalších hezkých dní nejenom na odpovědích.

anonym

Už byl postižen i mosoj – odkaz na tvou gratulaci je ve zdroji. Tentokrát odstaňoval admini, původně kvůli diskuzi u 2. gratulace od ocko.
Gratulace tu byly po více jak 2 roky uznávanou tradicí a významným motivačním a stmelujícím faktorem, admini regulérně tolerovanými, byť údajně na hraně typového modelu otázka/odpověď.
Dle náznaků z komentářů od admini se prý daleko důsledněni uplatňují nová pravidla u odborných rubrik, zábavu ponechávají daleko benevolentnější.
Ovšem ve tvém případě ta rubrika Střední školy, nebyla pravým důvodem.
(Příští týden budeme mít možnost se zeptat přímo provozovatele, uvidíme jaká budou vysvětlení.)
Doplňuji:
šotek – „odstraňoval“.
http://www.od­povedi.cz/?_fid=km­2b (Otázka byla odstraněna)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-amerikofil-a-rusovil-vulgarita

Drap

Připojuji se k blahopřání všech třech..
Zřejmě blahopřání někomu vadilo. Je to škoda, bývalo zde dobrým zvykem poblahopřát každému, kdo dosáhl na ocenění. Třeba se někomu přát může a jinému ne.

bolak

Dr.Axl: „budeme“ ? Kdo všechno?

anonym

Bolak, jestli on ten nas Dr. nebude od zari Adminem ! :)
Nekdy nekde napsal ( myslim ze vam ) , ze tu bude jen do zari …
tak to pak na odpovedich zustane jen ta parta sedmi lidi. ! 🙂 ? Nebo kolik jich je ?? Ja nevim, jen opisuji. Ja myslela, ze jsou jen 4. :(
Ale pro moji utechu … z tech vsech uzivatelu zde jich moc neni.. 🙂.
Radsi to ted pisu Adminkum, at si to jeste rozmysli. 🙂
A co kdyz my se doluvime a pujdeme tam take ? Jako za tu " druhou " partu ? Ja bych sla.
Predpokladam tedy , ze oni pozvani asi nebyli , ze s etam vnutili ..,. , tak to ja take umim .. vnucovat se. V tom by problem byt nemel. :)

  • iv-

anonym

Kromě zvědavosti i nedovtipnost?
Znalí přece vědí, že pomyslná G7 (a s ní informovaní příznivci, sympatizanti a zastánci).

annas

Blahopřeji znova.

annas

Proč admini nesmazali jen diskuzi?

anonym

Annas, když jsem zjistila, že byla gratulace odstraněna, požádala jsem o její vrácení. Uvidíme, zda s tím někdo něco udělá.