Lgee

Jsou elity „štastné“?

Například rotschildé atp. manipulují celým světěm, a postupně chtějí ovládnout svět, myslíte ale že jsou skutečně štastní nebo jsou jen ve stresu ze získavání moci?

PS: a co konkrétně myslíte ze elity by záviděli chudým?

Nejlepší odpověď
Drap

Některé ano, některé ne. Je to stejné jako u neelit.

Další odpovědi
Pepa25

Otázka je příliš obecná a obsahuje několik nesmyslných a manipulativních tvrzení („elity .. manipulují, chtějí ovládnout, závidějí …“).
Elity, jak je chápu já (lidé, kteří něco dokázali a mají proto nějaké postavení) jsou bezpochyby štaštnější než zoufalci, co nic nedokázali a jen závidí.

dubraro

Podle toho, kolik kolem sebe šíří nenávisti, bych řekl, že spíše ne.

annas

Podle jakého měřítka jsou „elity“ šťastné? Znáte je tak dobře, že víte, co je pro ně štěstí?: To se musíte zeptat jich. Všechno ostatní jsou jen domněnky.

Opakuji, štěstí je jen pojem, každý si pod ním představí něco jiného. Štěstí je přece pocit prchavý a nedefinovatelný. Třeba láska, peníze, práce, publicita, nicnedělání. kousek čokolády, když přestane bolet hlava , dobrý kamarád atd. , nebo všechno dohromady?

Elity? Mohu se domnívat, že některé ano, protože považují za štěstí to, že se o nich mluví, ale to jsou spíš tzv. elity či polobrity. Ty opravdové celebrity či elity bývají skromné,. žijí spíš v ústraní a nemají rády publicitu.

Jinak žijí svůj život, jejich pocity neznám. Mohu odpovědět jen a jen sama za sebe, kdy proč jsem či nejsem šťastná.

Arek69

Ne, protože se jedná o elitu které jde jen o moc takový lidé nemohou být nikdy štastní, ani kdyby se jim podařilo nastolit NWO (jednotnou světovou vládu) takový lidé jsou prakticky 24hodin ve stresu.

hapiky

Záleží na tom, jak si nastaví svůj životní styl. Pokud jej nikdo neotravuje a nemusí dělat žádná rozhodnutí, má prakticky jen jeden problém: Aby ho nepoznali na veřejnosti. Pravda je, že se prakticky vše omrzí či zevšední i bohatství.
Prakticky vzato, boháči chudším lecos závidí a chudší bohatým rovněž. Za peníze si totiž nejde koupit vše!

led

Záleží od toho, čo vy považujete za šťastie a čo oni považujú za šťastie.
Kráľ závidí chudobným ich možnosť byť samým sebou, ísť kam chcú bez sprievodu ďalších ľudí, že sa nemusia tváriť veselo, alebo smutne keď to protokol žiada, ale môžu byť sami sebou.
Slávny herec, túži po chvíľke súkromia, kde môže odložiť masku herca…