Frofo

Jsou elektronické cigarety nějakým způsobem škodlivé?

Nejlepší odpověď
annas

Jedna z odpovědí. Zkuste si projít názory na elektronické cigarety. Dovíte se víc.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=elektronic­k%C3%A1%20ciga­reta

Je rozhodně humálnější k nekuřákům. A bezpečnější opravdu je. Člověk nevdechuje ty stovky škodlivin co při hoření vznikají.
Nikotin je ale pořád jed. Docela úspěšně se aplikuje na mšice.
Jako nekuřák ale elektronické cigarety schvaluji.

Při samotném kouření elektronické cigarety inhalujete stále nikotin, ale neničíte své tělo dalšími škodlivými látkami (dehet, oxid uhličitý apod.). Zároveň máte pocit, že opravdu kouříte.

http://www.bezpecne-koureni.cz/

Další odpovědi
ahold

Škodlivé jsou už jenom tím, že nemotivují k tomu, aby člověk přestal definitivně kouřit.
Přeci jenom nikotin dostává do organismu a to mu nesvědčí.
Údajně čistý nikotin velikosti špendlíkové hlavičky dokáže zabít koně.

Dagmon

Minulý týden jsem slyšela na vlastní uši ve zprávách z Francie, že teprve nyní byl zahájen výzkum, jak dalece jsou elektronické cigarety škodlivé lidskému zdraví. Doposavad prý nebyly žádné seriózní výzkumy udělány. Nikdo totiž prý nepředpokládal, že by se stalo používání této náhražky tak masovým jevem. Vyjádřili se k tomuto problému lékaři, kteří začali zaznamenávat zdravotní problémy u lidí, kteří si na cigaretu zvykli a inhalují ji tak, jako dříve kouřili obyčejné cigarety. Nejde jenom o nikotin, který je v tekutém stavu, ale o další přidané chemikálie, které kuřák vdechuje. Bylo to dlouhé a nejsem odborník, ale jedno mi bylo jasné. Dnes nikdo ještě neví, jaké budou zdravotní následky u lidí, kteří vyměnili obyčejnou cigaretu za tu elektronickou. Pokud ji někdo kouří jako pomůcku k tomu, aby po několika měsích přestal kouřit úplně, tak by to snad vadit nemělo. Ale začít ji užívat denně, a myslet si, že kouřím „zdravě“, tak to bude určitě problém. Navíc je trh zaplaven čínskými levnými výrobky, kde to je opravdu riskantní.

♥Bella♥

ano jsou

ponovotny

Na to teprve bude muset někdo přijít. Selským rozumem nemůže být systematické zamořování organizmu nějakou chemickou látkou zdraví prospěšné