Topinkovač

Jsou e-cigarety škodlivé?

Tento dotaz už tu sice padl, ale můj se ubírá trochu jiným směrem.
Je škodlivé kouřit elektronické cigarety s náplněmi (liquidy) s obsahem nikotinu 0mg? Jednoduše řečeno beznikotinové náplně. Pro úplnost mohu vypsat i složení: Propylen Glykol, Glycerol, Potravinářské aroma. Děkuji.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Nikotin není škodlivý, naopak je tělu prospěšný.

Škodlivé je to spalování a to ať spaluješ cokoliv. Nikdo neví, co vše při tom spalování vzniká, není to testováno, výrobce to testovat nemusí a nechce, pač by se přišlo na to, že je to horší než cigarety:-)

Další odpovědi
ivzez

Ano, jsou škodlivé, přestože se výrobci a prodejci snaží veřejnost přesvědčit
o opaku. Problém není v obsahu nikotinu (u nikotinu hrozí „jen“ závislost), ale
v ostatních látkách.

Millisek

Přesně tak v poměru s klasickými cigaretami ne, navíc hezky voní a nemám vůbec nic proti. Taky jsem na ně přešla a pokaždé zkouším nové příchutě, což mě hodně baví.

Dominno

tak pro mě je to mnohem lepší než kouřit klasický, takhle aspon ušetřím několik tisíc, jelikož ty náplně jsou za lidskou cenu(soudím dle cen eshopu Vapemania)

Dominno

oproti klasickým jsou o hodně zdravé, mě zatím ecigarety nijak neuškodily