hapiky

Jsou dvojsmyslné otázky v rozporu se zdejším kodexem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Oficiálně nejsou, pokud nejsou v rozporu s ostatními kritérii. Ovšem nahlásit tě může kdokoliv za cokoliv.

Další odpovědi
Slecna 007

Tady a dodržování Kodexu? Klid, jednou jsem nahlásila hulváta (nebyla jsem jediná, kdo hlásil), co opakovaně urážel ostatní a nestalo se vůbec nic. A že o vulgarity nebyla nouze. Klidně piš i trojsmyslné otázky.

bolak

Jak kdy, dobrý je na jednu otázku která má smysly 2 přidat další která nemá smysl žádný, pak je průměr na jednu otázku 1,0 smyslu a nikdo proti tomu nemůže říct ani půl pšouku.

Kepler

slečno, až zase narazíš na hulváta, dej mi vědět prostřednictvím interní pošty. Tyhle mažu s nesmírným potěšením, okamžitě a úspěšně. Já už můžu.

Slecna 007

Dobré vědět, děkuji!
Vlastně jsem kvůli tomu člověku odsud odešla, což je škoda pro mně.

bolak

a kvůli komus odešla, superslečno?

hapiky

Ano, jak za starých časů, pomocníci VB.

Kepler

🙂 neboj, práská se i dneska, i když neoficiálně.