žolik

Jsou důležité preventyvní prohlídky 1 krát za dva roky,napište.

Nejlepší odpověď
beer

Pro každého, kdo má zájem pečovat o svoje zdraví, jsou preventivní prohlídky přímo nezbytné. Spoustu nemocí lze tímto způsobem odhalit včas, ještě v zárodku a léčba je tak rychlejší i efektivnější.

Zdroj: http://preven­tivky.zbynekmlcoch­.cz/

Další odpovědi
Deli

Na stránkách VZP si najdete, jaké jsou preventivní prohlídky právě pro Vás – je to dle věku:
http://www.vzp­.cz/klienti/pro­gramy-prevence/preven­tivni-prohlidky

anonym

Preventivni prohlidky jsou dulezite pro toho , komu zalezi na svem vlastnim zivote. Pisu to takhle " na tvrdo " , protoze mam bohuzel v nejblizsim okoli vazne nemocne lidi , kteri uz podstoupili chemoterapie i ozarovani a je ve me velka litost , ale i urcita agresivita , protoze to nekteri z nich zanedbali prave tim , ze nechodili na prev. prohlidky. ! -iv-

casey

ackoli vim, ze preventivni prohlidky smysl maji, tak musim priznat, ze na ne pravidelne nechodim. Vetsinou je moje dr. sfoukne s nejakou nemoci s kterou prijdu, ale kdyz jsem nahodou zdrav, tak jsem za ni na prevenci prisel az po 4 letech.