autacek

Jsou důchodci se čtyřnohými mazlíčky ve větším ohrožení? Nemůže ta němá tvář dotáhnout na srsti či tlapkách covida?

Odpovědi
Drap

Teoreticky je to možné, ne sice na srsti a tlapkách, ale prokázalo se, že i pes může chytit covid od člověka a potom zase někoho nakazit. Myslím však že to riziko je zanedbatelné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Pokud nebudou čuňata a nenechají si od čokla olizovat xicht plus si budou po kontaktu s čoklem mýt ruce, tak nehrozí/nemůže/nej­sou.