Rokio

Jsou dražší nemovitosti, konkrétně byty v bytovkách, v Kolíně, nebo v Kutné hoře?

Pokud vezmeme stejně velký byt, který je v dobrém stavu a je po rekonstrukci, bude dražší v Kolíně, nebo v Kutné hoře?

Kde bude v průměru dražší?

Odpovědi
WTLS

Ono to vyjde skoro na stejno, srovnal jsem 2 byty kolem centra obou měst.

  1. Kutná hora: 3+1 66m² 2,590,000CZK
  2. Kolín: 3+kk 69m² 3,190,000CZK
  3. Klidná lokalita, kousek od historické části města, MHD, stezka do vedlejší vesnice kousek, zeleň, lodžie
  4. Lehce rušná lokalita, kousek od centra města, MHD, velké množství zeleně, lodžie, celková rekonstrukce bytu

Nejsem makléř, ale snad jsem trochu objasnil ceny.

Zdroj: https://reali­ty.idnes.cz/

Drap

Srovnatelné byty ve srovnatelných městech na tom budou cenově v podstatě stejně.

Rokio

WTLS: Moc děkuji.