Yeeeeeee

Jsou dnes ještě k sehnání Bohemia frity?

Pamatujete si někdo na ty kukuřičné tyčinky s příchutí sýra a slaniny, které se kdysi normálně prodávaly? Dnes už v obchodech bohužel nejsou, ale zajímalo by mě, zda se to ještě nedá někde sehnat. Aspoň nějaká náhražka, která chutná stejně.

Odpovědi
Hufnágl

Už nejsou nikde v nabídce. Co je dobré, tak se ukončí výroba.

Malvína

Taky postrádám, občas jsem si k TV koupila. Bohužel, nejsou už nikde. Rovněž mi chybí Bohemia chips s příchutí medové šunky. Bylo to na trhu jen chvíli, ale moooc dobré. Nerozumím, proč dobré věci přestávají vyrábět, když je o ně zájem.
S tím, co mi chybí, bych mohla pokračovat do nekonečna.