Klarisa

Jsou cysty nebezpečné, když jsou u krční páteře a jsou vícečetné? Zmizi, nebo se musí operativně odstranit?

jsou cysty nebezpečné kdyz jsou u krční páteře á jsou vicečetné? zmizi nebo se musi operátivnš odstránit?

Nejlepší odpověď
Edison

Co Ti na to řekl lékař po vyšetření?

Další odpovědi
ivzez

Nebzpečné je ztrácet čas v internetu místo návštěvy lékaře.
A nejnebezpečnější je hloupost.

Klarisa

neurolog nic neřekl protoze mi dáli výsledky pro doktorá obvodního á on řekl ze to nic neni á přitom sestrá ná neurologii říkálá ze me ted nemohou vzit ále ze se má s nim muj doktor spojit což neudělál á já nevim co ted á poslál me po nemocenské do práce. nevim jestli se mám objednát ná neurlogii nebo ne

ivzez

Zdravotní problém je potřeba řešit osobně s lékaři,
nikoliv s laiky v internetu. (Už víte, jestli se máte objednat?)

Klarisa

u lékaře jsem byla v pátek i diagnozu mi řekli v pátek ,řešit to budu co nejdrív

ivzez

Mně šlo o to hledání rad ke zdraví v internetu. V tomto jsme ve světě na předposledním místě, za námi je jenom Bulharsko. Ostatní státy, především země západní Evropy tyto otázky řeší tam, kde se řešit mají → v ordinacích lékařů.