Anonym 12345

Jsou české tanky dobré?

Současné i staré

Nejlepší odpověď
Pepa25

Poslední český tank byl LT vz. 38 vyráběný za 2.světové války …
V současnosti dělá pouze VOZ Nový Jičín modernizace T-72

Další odpovědi
Edison

A jaké tanky jso české???

Kelt

A nemyslel jsi náhodou české tance? Soutěž v tancích je možné chápat jako taneční soutěž – tanec, tance , v tancích, nebo tank, tanky v tancích. V obou případech je 6 pád v množném čísle stejný, ale obsahově se jedná o jiné oblasti. Jedna se týká kultury, druhá vojenství.

Drap

Nejsou české tanky v současané době ve výzbroji armády.

honza19hk

„České“ tanky T72 M4CZ je česká modernizace ruských tanků T72. Na naše poměry je to dostačující, byť plně funkčních jich je asi 12 z několika desítek kusů,na bojišti dnešního typu ale jsou dost zastaralé. Ovšem hodně záleží na výcviku a velení jejich osádky. Se správnou strategii jde zničit i lepší techniku.