Slezan

Jsou Češi potomky Keltů?

Nejlepší odpověď
hanulka11

podle mnoha faktorů ano

http://teckac­z.cz/index.php?cla­nekid=609

Další odpovědi
www

Cosi je zde:

Zdroj: www.keltove.cz/

suaeda

Jsme asi směska dějin. Vliv na našem území mají rozhodně všechny tyto národy a pravděpodobně velká většina z nás budeme tak trochu Keltové, Slované, Avaři, Germáni, Židé, Romové a mnoho dalších národností, které se u nás v průběhu staletí objevily.
Dnes se již dají pomocí testů zjistit genetické prvky předků. Možná by jsme se divili, kdo byla naše prabába či pradědek.

jendahun

Ano,a taky Avarů,Franků,Ger­mánů,Tatarů,Tur­ků,Hunů,Slova­nů,cikánů,na Jižní Moravě i Francouzů,Něm­ců,Maďarů,Polá­ků,Rusů......To všechno se tu přetáhlo za posledních dva tisíce let.:-)Máme být hrdi na to,že jestli jsme potomky Keltů,byli jsme otroky Markomanů?

Drap

Má se za to, že češi jsou potomky slovanů. Ovšem zřejmě splynuli s původními kelty. Takže i vnaší krvi je spousta krve keltské