Lgee

Jsou černoši v USA vlastenci?

Respektive. Podobně jako běloši v USA? Když tam jsou vlastně od vzniku USA?

Odpovědi
alik360

Můžou když chtějí. Čech odjede do Číny a tam může být vlastenec.

Reganois

Sice jsem nedělal průzkum v USA, ale myslím, že se mezi nimi najdou vlastenci. Dneska se celkem rozmáhá pseudovlastenectví, tak by bylo fajn jej charakterizovat.

Kelt

Každý má rád vlast,
kde mu dají chlast
Dnes jsem tady tam som bol
hlavně že je alkohol.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Reganois: Co to je pseudovlastenectví? Lidé, kteří nenávidí svou zemi a své spoluobčany, se tím netají. Zhlédli se v globalismu a v tom nepatřit nikam.

Reganois

Takové „vlastenectví“, které tkví pouze v tom, že je užíváno jako obrana nebo zbraň proti hodnotám, se kterými nesouzníme. Jenže vlastenectví není o tom, že se člověk vymezuje vůči ostatním.

Ametyst

Aha, děkuji.