Lgee

Jsou ceny v Tesco vyšší než v normálních obchodech?

Chtěl sem jit nakoupit do teska (vetsi vyber) ale kaufland je mnohem dal, moje otazka je jestli je to drazsi v tesku, oproti normalnim obchodum.

Nejlepší odpověď
Arne1

Tesco je levnější, kromě toho na Clubcard bývají slevy a bonusy, takže často zaplatím ještě o 10% méně.

Další odpovědi
Drap

Nevím s čím porovnat. Považuji Tesco za normální obchod, jako je spousta jiných.

Hufnágl

Z vlastních zkušeností vím, že Tesco patří mezi levnější, za to v Bille a v COOP-u by jeden zaplakal.

elkon

Nevím, chodím tam minimálně. Máme mnoho jiných možností. Albert, Billa, Norma, Globus Lidl, Penny. Z těch dalších pak Hornbach, OBI, Baumax, Bauhaus a jiné.

nyjono

Známá říká, že je už roky v průměru dražší.
Ovšem záleží, s kterými obchody porovnáváš.
Malé obchody jako Penny, Billa apod. bývají ještě dražší. Větší jako Albert, Globus, kaufland apod. bývají o něco levnější.