dudu

Jsou Brňáci opravdu tak zákeřní?

Co je pravdy na tom, že vyhnout se zdaleka Brnu nařídil z bezpečnostních důvodů osobně prezident Trump. Údajně se tak stalo poté, co brňáci po jeho letadlu, které mířilo do Indie údajně házeli oštěpy a stříleli z luků?

Nejlepší odpověď
Edison

Je to fake!! Udělal si odbočku, aby nad Zlínem vyhodil z letadla poštu od bejvalky jejím rodičům! 😁

Další odpovědi
Kepler

A to ještě netušil, že na něj chtěli vypustit brněnského draka!

JájsemRaibek

Nikoli dudu, právě se zjistilo, že pokud se chceš ochránit před koronavirem, máš se odstěhovat do Brna, jelikož tomu se to zcela jistě vyhne :D

DoTazatel

Udělali to kvůli silným větrům, které v tu chvíly vály a kvůli tomu aby nedorazil do Indie předčasně (kdyby přijel v jinou dobu než jakou měli dohodnutou, tak by mohly vzniknout nepříjemnosti – s vítáním atd = prostě protokol).

Btw nad Brnem by neletěl ani kdyby neudělali onu odbočku, proletěli by několik km pod.

Arne1

Škoda, dostal by specielní várky Starobahna (pro nezasvěnce = odborný název pro Starobrno) aby věděl že Bud je nejlepší
🙂