Lgee

Jsou balené saláty z Lidlu zdravé?

Vyznačují se lenosti a tak mě zaujaly stojí 56 korun a obsahují 350g zeleniny, cena je to přijatelná ale jak je to s kvalitou?

Odpovědi
zjentek

Tywole vždyť je to trocha zeleného kilo za 170 českých!? Proč se nenapaseš na zahradě nebo na balkóně? Nebo někde v parku třeba? Ne, NEJSOU ZDRAVÉ! 🤦‍♂️

JK2021

Na Youtube je hned několik kanálů recenzujících jídlo – asi nejznámější/nej­větší je Jdemežrát, který má recenze i na Lidl saláty – https://www.y­outube.com/c/Jde­me%C5%BDr%C3%A1t/vi­deos

Drap

Jsou v obdobné kvalitě, jako v jiných řetězcích. Někomu pro jeho zdraví svědčí lépe, jinému třeba hůře.

GM

Co je z Lidlu, není k jídlu.

da ny

Když si dáš z nouze 1× za měsíc, tak ti ta „šmakuláda“, neublíží. Pokud se budeš podobnými šmakukádami, průmyslově zhotovenými pokrmy a jinými swinstwy, cpát 5× v týdnu, svému zdraví neprospěješ.
Jestli máš peníze na rozhazování, tak za ty „šity“ si někdo vydatně namastí kapsy. ;D

cappuccino

Pokud myslis tu salatovou smes, jednou jsem vyzkousela a uz nikdy vic. Je to dost osizene a treba rajcata tam vubec nejsou.
To je lepsi zustat u jednoho druhu a stridat to.
Je to delane spis pro lidi v kancelari, proste hotovka.
A jestli je ta smes zdrava? Asi tak jako vsechny ostatni. V dnesni kupovane zelenine uz moc vitaminu neni.
Jako single si kup treba minimrkev, redkvicky nebo kedluben anebo si tu smes doma jeste necim nastav. Treba kurecimi stripy nebo syrem. Ale nektere ty smesi uz i bosahuji balkansky syr a dokonce olivy. Takovou smes bych si koupila, ale nemaji ji vsude.