Jsou americké motocykly Harley&Davidson ceněné a i vysoce kvalitní?

Zajímalo by mě,jestli jsou americké motocykly opravdu tak vysoce kvalitní a ceněné jak se udává na různých webových stránkach i od majitelů motocyklů Harley&Davidson? Dě­kuji

Nejlepší odpověď
cochee

Ceněné ano (viz aliendrone), vysoce kvalitní jistě ne – kvalita nepřekračuje běžnou kvalitu ostatních známých výrobců.

Další odpovědi
Drap

Ano jsou

aliendrone

Harley&Davidson jsou doslova LEGENDOU! (pokud tedy nepatříš mezi těch pár šťastlivců, kteří si můžou říci, že Harley je Indianem chudých ;) :D :D)

Je to prostě tak, že buď MÁŠ Harleye nebo „to ostatní“. ;) :)

dubraro

Ceněné jsou. Kvalita je kolísavá, existují i nepovedené modely.