Robhik

Jsou akordy na klasickou kytaru stejné jako na elektrické??

Kytara

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Jsou

Ano

Hlada

Jsou

Samozřejmě. Je to stejný nástroj o stejném ladění. Anketa tady nedává smysl. To není věc názoru.

Kelt

Nejsou

Samozřejmě, pokud máš stejné ladění, napnuté struny na správných místech, tak když hraješ podle not klasiku nebo jinou písničku, tak je to stejné. Ale na elektrické kytaře můžeš upravit zvuk, přidat efekty a td, a proto to provedení a efekt bude jiné na elektrické kytaře a jiné na klasické španělce bez úprav.

Lurius

Jsou