BagetaB

jsme zamilovaní, ale ani jeden se nemá k tomu, aby se zeptal toho druhého …

jsme zamilováni, ale ani jeden nechce zkazit naše přátelství … jenže on to řeší tak, že si mě nevšímá … co s tím ??

Nejlepší odpověď
radce

Bagetko, a Vy to řešíte stejně…
Někdo musí udělat ten první krok, pokud věříte že i on je zamilovaný (- předpokládám, že do Vás), udělejte ten první krok raději Vy, někteří chlapi jsou nerozhodní…

Další odpovědi
redy

Zvláštní, oba jste zamilovaní ale on si tě nevšímá,týjo a ještě se na to musíš zeptat,
:o

huxa

v tom případě se měj k tomu ty ;) ach, když jsem tyto rozpaky já prožíval… dnes bych se už s ničím takovým nezdráhal a jednal, protože čas neúprosně plyne a každá minuta, kdy byste mohli být spolu, drahá. Tik, Tak, Tik, Tak.

Co to je za kamarádství, když si tě nevšímá? Už tím je zkažené… kamarád se musí milovat a nebýt do něj zamilovaný…
Doplňuji:
jestliže budeš chtít radu (znám tuto situaci, ale rady nejsou moc potřeba), neboj se mi napsat soukromou zprávu

igi

Já bych doporučil ji pozvat na večeři a ono vše půjde samo:-)