štamgast

Jsme tady u suchánku?

Jindava to tady hučí jako v piliňákách a najednou je tady nových otázek jak šafránu.

Nejlepší odpověď
badisko

kdo si pocka ten se docka rekla babicka a obrosla mechem …!!! tak v tehle chvili vyuzij volny cas na pc treba srovnanim hudby …videi atd… do spravnych slozek ..take muzes vycistit pc treba ccleanerem …smazat nepotrebne soubory ..a udelat si v nem celkove poradek…promazat filmy atd …

Další odpovědi
hanulka11

Zrovinka jsem udělala vaječňák 2litránky -tak u suchánků nejsem upíjím – je lahodnej ......oj jak je zrádnej…:D:D

tom004

Vánoce, vánoce přicházejí...­.............­.........., no a jsou i jiné povinnosti, většinou příjemné, s nimi spojené. Tak vydrž. 🙂

briketka10

no hanulkó já jenom dvě deci nebude ti blbě :(