Avatar uživatele
Tvidynka

Jsme rodiče na dálku co máme dělat?

Dobrý den ,moc prosím o radu v naši situaci.
Máme s přítelem vztah na dálku,problém je v tom že máme dítě(4.r) a zasahuje nás to jako rodinu.(Přítel není Bio.otec takže zatim neni uveden v r.l) nýbrž se o malou dokáže postarat dokonale až na to že se společně jako rodina vídáme jen v neděli.Já jsem u mých rodičů s malou a on zase u svých rodičů.On práci má(tak 12000kč) a já za boha nemůžu najít žádnou práci.Tudíž o nějakém společném žití dokonce i vlevném podnájmu si můžem jen nechat snít?žádat o městský byt je asi zbytečné?.Vím že by stačilo abych si našla práci ale v našem kraji je to těžké dělala bych klidně i uklízečku cokoliv ale není ani to.Prosím nenapadá vás něco jak to vyřešit?Nebo prostě čekat a bydlet u rodiču jako do ted?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, Illines před 3818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V první řadě si podejte žádost o byt na bytový odbor Vašeho nebo přítelova úřadu. (Případně na oba.) S prací to je dnes oprtavdu velká bída, tak nebuďte zbytečně nešťastná, že se Vám nedaří nějakou si sehnat. Přítelův plat není sice také z těch nejvyšších, ale s Vašimi přídavky na dítě a alimenty od pokrevního otce to bude dělat přece jenom částku na skromné vyžití.
Snažte se vycházet z toho, co máte jisté, to je práce přítele, od toho plánujte další aktivity. Nepropadejte panice, všechno se jednou zlepší. Ekonomové už hlásají hospodářsky lepší období (snad se nepletou), takže se konečně s recesí vyrovnáme a bude lépe. Potom by mělo být i více možností výdělku.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek