1jirka22

Jské jsou rozdíly mezi northbridge p35 a p45?

Nejlepší odpověď
arygnoc

v osadení na čipsetoch technológie 35 nm a 45 nm.
od toho sa odvíja napr i podpora formátov hd pre akceleráciu a iné „jahôdky“, ako sú napr. energetické nároky (čo je pri VYPNUTOM hw úplne jedno) či cena (včítane grafických čipových sád).

takže presne ako prvý dotaz, i tento je pokus o „odbornosť“ – samotné zaoberanie sa JEDNOU časťou čipsetu je na HOVN0, pokiaľ sa nezaoberáte technológiou mb (65nm P45 vs 90nm P35) [kua, aký je rozdiel medzi mb a čipovou sadou? – poznáte odpoveď?].

takže nechajte to všetko odpojené u hlavy a kľudne spinkajte ďalej.

😉

@gecco:
prečo tak ohľaduplne? 😁

Další odpovědi
gecco

Vzhledem k jinému tvému dotazu – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-pocitacove-komponenty-vedle-postele-kde-spim-mam-je-za-hlavou-jsou-to-jednotlive-komponenty-neslozene – se domnívám, že ani nevíš, co vlastně chceš…
😁
Byl bys tak laskav a přeformuloval otázku tak, abys aspoň ty věděl, na co se ptáš?? – a my, ostatní, jsme to mohli časem, po patřičném samostudiu, pochopit také???
_________
Pokud tě zajímá, který MB zvolit z titulu rozdílných SeverníchMůstků – tak se na to vykašli – a kup si ten MB, který je hezčí…
😁

Emefej

Rozdíl je v použité výrobní technologii.