nyjono

Jak odstranit Google ikonu – lištu z dolní části telefonu?

Xiaomi Mi A1

Nastavení Trebuchet nenašlo.

Odpovědi
Kalim_YT

Pomůže kliknout, dlouho podržet, a přesunout na křížek, který se vám objeví v horní nebo spodní časti obrazovky?

Roman71

Tahle lišta je úzce propojena s takzvanými „Chytrými kartami“, takže pokud budete chtít lištu odstranit, lze to jen a pouze odinstalováním aktualizací a zablokováním aplikace Google (Otestováno na starém GSmart R2, Asus ZenFone Laser a tablet Acer Iconia). Zkuste a kdyžtak napište do diskuze.

nyjono

Kalim_YT, toto funguje pouze u těch malých ikon nahoře.
U této spodní ne.

jáára

tam je Miui nebo čistej android?

jáára

Vypadá to jako Trebuchet, ale tak čekám na odpověď
Jinak zkus tenhle Trebuchet port z LOS 15.1 http://www.me­diafire.com/fi­le/loxgrwxs66tbt9o­/Trebuchet+8.1­.0.21+UNIVERSAL­.apk