Meropa

Jsi indigový\á ?

Zajímalo by mě kolik je Vás tu Indigových?
A jaký máte život? Hodně kamarádů?

Nejlepší odpověď
anonym

Všechny parametry na toto povolání nesplňuji, ale jinak ty parametry, co si neprotiřečí ano,.
Život mám takový, že sex či líbání déle, než pár sekund nebo přestávky ve škole považuji za strátu drahoceného času a mám velmi oblíbenou hlášku:
„slyšíš to?“
„co?“ odpoví druhý
„jak nám utíká život“

kamarádů tito lidé určitě můžou mít hodně, neboť pokud dokážeš odhadnout myšlenky, tak pro tebe neni těžké začlenit se do skupiny :)