frecik

Poradíte advokáta z Brna, který by zastupoval znojemskou klientku?

Prosba o advokatni sluzby v Brne pro znojemskou klientku.

Původní dotaz
Jsem zoufala.Jsem v rozvodovem rizeni,podotykam ve Znojme.Advokata bych chtela z Brna,neznate nejakeho tzv.dravce?

Odpovědi
klumprt

Za peníze v Praze dům. Můžete mít advokáta třeba z Liberce. Ale čím dál bude, tím větší cesťáky vám naúčtuje.
Jinak žádného dravce neznám. Myslím, že postačí nějaký normální, trochu zkušený. Nečekejte zázraky z amerického filmu.