Avatar uživatele
iceT

Jsem znechucená-z jakého důvodu

se v posledním,res­pektive předposledním filmu o Harry Potterovi vystřídali jiní dabéři,nevíte někdo?
Premiéru jsem neviděla,právě koukám na verzi s českým dabingem a nestíhám se divit.
Vím,že spoustu z vás to nebude zajímat,ale jistě jste si někdy všimli u jiného filmu nebo seriálu,který jste třeba viděli někdy dřív,že když ho pak dávají znova,znějí v něm jiné hlasy.To je jak kdyby Ala Bundu místo Zedníčka najednou nadaboval třeba Vladimír Čech…
Doplňuji:
Jo,Barnaby na Hallmarku,toho mluvil zrovna P.Štěpánek,to mě taky docela iritovalo.
Jinak děj je samozřejmě důležitější než nějaký jiný hlas,ale na mě to působí spíš jako rušivý element…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr, anonym, arygnoc před 4695 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Abych pravdu řek mě zajímá děj filmu a kdo to dabuje si moc nevšímám.Doufá že to nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Proč dabéry změnili, to netuším, ale znechucení úplně chápu. Já měla trauma z Vražd v Midsomeru – sledovala jsem je na Primě, jen pár chybějících dílů jsem sehnala z Hallmarku. Na ty cizí hlasy jsem si prostě NEZVYKLA a asi po deseti minutách jsem to vzdala. Člověk prostě není zvyklej na to, že někdo najednou začne mluvit úplně jinak :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Určitě si toho většina z nás všimla.Já to beru tak trochu,jako „podraz“.Ale,úplně nejvíc mi vadí,když si na dabing určitého herce/ky zvyknu,a potom najednou slyším hlas toho stejného herce,v jiném,na­prosto žánrově odlišném,filmu,nebo seriálu.On,nebo ona,mi prostě do toho „díla“,už nesedí,a odcházím,nebo přepínám.Nevím,jes­tli je to tím,že dobří dabéři ubývají,a nebo je to zase jenom o penězích.V každém případě je to škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

My všichni jsme tím dabingem u nás dost cinklí-já zase nemohla skousnout nově nadabovaný Hříšný tanec,Poslední skaut,Thelma a Louise.A co už vůbec nechápu,když notoricky známého českého herce v českém filmu nadabuje někdo jiný.Chápu iceT!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Tak s Krampolem neznám nebo jsem neviděla film s Funesem,ale viděla jsem Zelňačku myslím s hlasem Lábuse a to byla fakt „lahůdka“…

před 4695 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek