Avatar uživatele
DusanOrlik

Jsem závislák na poslech hudby?

Zdravím,já prostě musím každý den poslouchat hudbu!Jinak to nejde.Kdybych neposlouchal tak bych to asi nevydržel.Nej­častěji LadyGaga*.Myslíte že je to závislost?Díky za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Kapicka, briketka10 před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

existují i zdravé závislosti a těch se netřeba obávat. Jsem stejný případ jako Ty a k lékaři se s tím rozhodně nechystám :{))>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

Závislost to je, nikterak zhoubná, leda obtížná pro okolí. Neboj, asi po čtyřicítce odezní, přestane bez následků bavit. Kdysi jsem vyhrával až se houpaly lustry a sypyla omítka nyní mě to irituje. Jo, stárneme, běžný to jev.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

taky jsem závislák na hudbě od 8 let a co mám dělat ?? závislost to tedy je a veliká..od rána si pouštím do uší co se dá a nespokojím se s ledasčím, už nevím co najít, abych ukojila svůj mozek, protože všechny styly mám naposlouchaný, těch cédéček co mám teď, když nebyl net, co s nimi??
ale zdraví nebezpečný to není, jen ségra mi pořád říká, že se jednou z tý hudby zblázním..
Doplňuji:
jo a kdyby přišla nějaká živelná katastrofa, popadla bych kocoura, noťas velké prostěradlo s těma cédéčkama, mám tam ještě filmy a můžou mě evakuovat kam budou chtít, nebudu se bránit..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek