DusanOrlik

Jsem závislák na poslech hudby?

Zdravím,já prostě musím každý den poslouchat hudbu!Jinak to nejde.Kdybych neposlouchal tak bych to asi nevydržel.Nej­častěji LadyGaga*.Myslíte že je to závislost?Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

existují i zdravé závislosti a těch se netřeba obávat. Jsem stejný případ jako Ty a k lékaři se s tím rozhodně nechystám :{))>

Další odpovědi
lexx

Závislost to je, nikterak zhoubná, leda obtížná pro okolí. Neboj, asi po čtyřicítce odezní, přestane bez následků bavit. Kdysi jsem vyhrával až se houpaly lustry a sypyla omítka nyní mě to irituje. Jo, stárneme, běžný to jev.

briketka10

taky jsem závislák na hudbě od 8 let a co mám dělat ?? závislost to tedy je a veliká..od rána si pouštím do uší co se dá a nespokojím se s ledasčím, už nevím co najít, abych ukojila svůj mozek, protože všechny styly mám naposlouchaný, těch cédéček co mám teď, když nebyl net, co s nimi??
ale zdraví nebezpečný to není, jen ségra mi pořád říká, že se jednou z tý hudby zblázním..
Doplňuji:
jo a kdyby přišla nějaká živelná katastrofa, popadla bych kocoura, noťas velké prostěradlo s těma cédéčkama, mám tam ještě filmy a můžou mě evakuovat kam budou chtít, nebudu se bránit..