Avatar uživatele
anonym

Jsem závislá, můžu si adoptovat dítě?

Dobrý den.Chtěla a chci s manželem adoptovat dítě, i větší.Bohužel, nechci se omlouvat, jedno dítě mi zemřelo a jedno mám velmi ale velmi postižené, vytvořila jsem si závislost na diazepamu, byla jsem 3 týdny na detoxifikaci v léčebně, ale dobrovolně. Nyní beru jen antidepresiva, jsem ok, studuji vš, pracuji.Starám se o postiženou holčičku. Mám šanci ?Jsem též ze špatné rodiny, otec alkoholik.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? irij, Elk před 4866 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

Tohle je pro Vás velmi! těžká situace. Přemýšlel jsem, jak bych Vám odpověděl a neublížil ni slůvkem.
Zřejmě pro adopci své důvody jistě máte. Nevím z čeho pramení. Jestli je to z pocitu nenaplněného plnohodnotného rodičovství, touhy pomoct svému dítěti, aby mělo sourozence a lépe zvládalo situaci nebo touha si něco sám v sobě vynyhadit, neoznám.
Jestli máte postiženou dcerku a sama jste měla psychické problémy, v žádném případě bych to neviděl kladně a určitě bych si minimálně dal určitý časový limit, kdy si můžu tuto otázku znova položit.
Nejde totiž o to, že Vy a partner CHCETE adoptovat dítě, ale když to nevýjde…?
Co na to to dítě?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
irij

Nechci říct Ne. Budete to ale mít hodně těžké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek