horaad

Jsem zamilovaná do mého trenéra latinskoamerických tanců, co mám dělat?

Chodím do latinskoamerických tanců, učí nás sexy kluk který studuje vysokou a já jsem se do něj asi zamilovala, co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Protanči si cestu k jeho srdci. Krok za krokem.Taneční prvek za prvkem. Hezky. Pomaloučku. Bez zbytečného spěchu. Jednou si tě možná všimne. Možná také do té doby zjistíš, že se ti více líbí někdo z vrstevníků.

Další odpovědi
marci1

To, že se dívky zamilovávají do svých trenérů, učitelů je zcela běžné. Jelikož chodíš do 5. třídy, tak jen počkej, až to přejde. Věř, že tu pravou lásku teprve potkáš. 🙂