terkajda

jsem začátečník v pletení z bužírek jaké jsou základy ???

Odpovědi
Bedy

nejdřív musíš mít bužírky

Málo odpovědí. Já třeba vím jak s začít, ale musím dát stupidní odpověď ‚nejdřív musíš mít bužírky‘.
Doporučuju si koupit knížku o tom, teď si přesně nevzpomenu na název, ale tenkrát jsem se z toho učil a je to kvalitně a hezky zpracované. Myslím si, že jsme jemoala Pleteme scoubi nebo taknějak… Věřím, že knihkupectví nebo na netu ji budou mít.

BerryJoe

nejdřív musíš mít bužírky

Asi bys měla nejdříve zvládnout kulatý vzor a pak hranatý. Pak se můžeš považovat za mírně pokročilého ;D http://buzirky2­.blog.cz/rubri­ka/navody tohle by ti mohlo pomoct