whatfuck

Jsem z tělocviku uvolněna , jak zařídit abych tam nechodila vůbec ?

Nejlepší odpověď
anonym

Zařiď se podle vašeho platného školního řádu! V době vyučování je za tebe škola zodpovědná, takže něco takového by měli řešit tví zákonní zástupci (pravděpodobně rodiče) s vedením školy.

Další odpovědi
Eda69

Obávám se že jsi uvolněna z fyzických činností v tělocviku, né ze školních hodin.
To se snažil každý z toho vyvléknout, co si pamatuji. Ale vždycky museli být na hodinách ikdyž tam jen seděli v koutě. Nevím jestli se něco od té doby změnilo.

huxa

Jestliže jsi z něj uvolněna, nemusíš tam vůbec chodit.
Jestliže máš pouze omluvenku, popros rodiče, aby ti tam dopsali, že můžeš opustit vyučování.

KatkatkaW

já jsem taky uvolněna, ale nechodím do hodin vůbec. na to uvolnění mám potvrzení od lékaře

samicek333

Kvůli úrazu jsem na základní škole nemohla chodit celé jedno pololetí na tělocvik, takže jsem z toho neměla ani známku. Nejdřív to řešili rodiče s ředitelem, který potřeboval potvrzení od doktora a pak byla potřeba ještě omluvenka, že ve škole nebudu muset při každé hodině tv sedět, že rodiče vědí, že odcházím.