FurbyStar

Jsem z části američanka?

Je-li sestra otce (teta) čecha narozena v Americe, žije v Americe, má americké občanství jsem jakožto dcera otce z části američanka? Jestli ano, v jakém zlomku? Otec otce (děda) je narozen v česku ale několik desítek let žijící v usa i s usa občanstvím. Zkráceně oficiální američan cz původu má syna čecha, dceru američanku, já jsem češka. Doufám že chápete ;)
Doplňuji:
Prosím už neodpovídejte, odpověď znám :)

Nejlepší odpověď
Emefej

Moc tomu nerozumím, ale pokud jsou rodiče Češi, jsi i ty Češka, bez ohledu na státní občanství tety nebo dědy.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Ne, nejsi.

marci1

Nejsi Američanka, Tvůj otec i dědeček jsou Češi, proto jsi Češka. 🙂

Agneta

Musím ti bohužel sdělit, že američanka jsi („…“) – soudím dle tvé vzdělanosti, a to si my o nich přece povídáme…:DDD
(američanka:DDD, dobrý vtip:DDD)
Doplňuji:
a když jsi češka, tak to vypadá na cigošku :DDD
fakt, to se pozná…

Pepa25

U podobných úvah je nejprve zapotřebí si ujasnit, jestli se bavíme o občanství nebo národnostním cítění …

Také nevím, proč to je v kategorii zdraví …

Awe

Sranda je že dnešní američani nejsou vůbec američani…Původní američané jsou „pod drnem“ a ti dnešní jsou vlastně britové a jiné sračky