Pup12345

Jsem výrobce kuchyní vyšší kategorie. Jaký mám pro ně zvolit název?

Chtěl bych aby název kuchyní vystihoval vysokou kvalitu a vysokou užitnou hodnotu.

Nejlepší odpověď
anonym

Nenapadlo tě takhle náhodou, že v kodexu je na tyto situace pamatováno o zákazu komerčních a reklamních otázek?
Zvláště podnikatel by měl respektovat legislativu.
Jinak platí odpověď arygnoca, tyto marketingové služby jsou zpoplatěny.
Mohl jsi dostat pár nabídek, o něž ses však ochudil uzavřeným profilem.

Další odpovědi
Drap

Jedním slovem to asi nepůjde. Pokud by to mělo vystihnout jediné slovo , potřebuje to velkou dávku reklamy , dobré preference, a vstoupit ve všeobecnou známost. Co třeba pro začátek začít třeba označením Pup, podle vašeho nicku. Hotel Pup je poměrně dost známý, právě svou vysokou kvalitou , solidnustí a reprezentuje sám o sobě vyší kategorii

arygnoc

kolik za ten název zaplatíte?

Tom.Noddy

Vytvořím ti i logo i název. Dej nabídku. Nějaké mé práce ti můžu poslat na ukázku.

terry

Jak píše Drap, PUP se mi líbí. Je to krátké a snadno zapamatovatelné. A hotel PUP je známý.
A myslím, že by bylo dobré připojit krátký slogan. něco jako: PUP – to pravé pro vás apod 🙂.

Děda Louda

Třeba Kuvyka (KUchyně VYšší KAtegorie).
Jako reklamní slogan doporučuji: Bramboračka- s námi hračka.

greycell

jednoduše „KORYMA“ a ve vyhledávači(na­šeptávači) aby se objevilo KORYMA- kuchyňské linky pro náročné. Pokud máte i nějaké ocenění např.z veletrhů a pod., máte právo využít popularity Koryny, tak trochu ve svůj prospěch, je to fér.