simonka

Jsem vlastníkem bytu v OV a chci pronajmout byt. Mám 20ti letou dceru, která je spoluvlastníkem.

Jak ji mám do této nájemní smlouvy zakomponovat, aby mohla eventuelně jednat a vyřizovat vše potřebné s nájemníkem, když já nebudu moci?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Teď jsem odpovídal, ale znělo to jinak a otázka není, ani moje odpověď.
Dejte si navzájem plnou moc a pak můžete jednat každá samostatně.
Jinak ve smlouvě byste měly být obě, jako vlastníci.

Další odpovědi
tom004

Auto řídí jenom jeden. Totéž by mělo platit i ve vztahu k nájemci vašeho bytu. Vy byste se potom mohli s dcerou domluvit,za jakých okolností Vás může zastoupit.Můžete se poradit i s právníkem. Zastávám názor,že i vůči nájemnci je to lepší.