Avatar uživatele
zvonisek

Jsem velice hloupá? Nebo jsem pouze ,,blázen''?

Zajímavá 0 před 1617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Jsi pouze nešikovný troll.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Jsi snaživá a hodná dospělá žena, která není hloupým člověkem oplývající nízkou dávkou štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

To záleží na kritériích. Podle mne jsi ukázkovým exemplářem toho, co „dnešní doba produkuje“, který nijak nevyniká z průměru. :D :D ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ať už tak nebo tak, bez problémů zapadneš. Vem si třeba tady aliena, ten je inteligentní nadprůměrně a kam se zvojí prořízlou drž*** vleze odtama ho mají chuť hnát holí, to se tobě třeba nestane 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Odpovím ti ale přeci jen ještě otázkou. Proč se vůbec zajímáš co si myslíme o tom jaká jsi ? Zaprvé o tom tady nikdo nemá páru a zadruhé věk kdy si měla být posedlá tím co si o tobě myslí okolí ti měl skončit spolu s pubertou. To je věk kdy je dítě schopno podrazit nohy vlastním rodičům jen aby se zalíbilo spolužákům, strašný věk, ten snad u tebe už ustoupil. Kašli na to co si myslí banda neznámých lidí na internetu, jsi se sebou spokojená ? Ano, tak to neřeš, ne ? tak na sobě třeba zapracuj ale tak jak ty chceš ne jak ti to někdo nabulíkuje v příkrém hodnocení tvého charakteru …

před 1616 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a pokud jde o hodnocení blázen, to pasuje v jistém smyslu vždy na každého …

před 1616 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

už jen fakt že trávíme čas sepisováním podobných odpovědí a otázek zde z nás z majoritního pohledu dělá blázny, protože je to jasná ztráta času a z pohledu facebokové generace nepochopitelné místo k psaní čehokoliv .-)

před 1616 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek