Avatar uživatele
zebřička

Jsem ve stresu.Jím 2× denně jen pečivo a těstoviny.Co mi hrozí? Mám 47 let.

Špatná strava a její následky ve spojení se stresem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanulka11, hanny 2 před 4522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

A ve stresu jste z čeho?Hrozí Vám ztráta imunity a následně větší náchylnost k nemocem.Stres může pokročit k depresím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

A proč nejíš i něco jiného ??? Hrozí ti že budeš mít žaludeční vředy .Ale spíš ze stresu .

Přidej i jinou stravu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Já si podobným způsobem uhnala 5 let trvající problémy se střevy a zažíváním – takže vím moc dobře, oč jde. Nezahrávejte si a opravdu zkuste zvolnit tempo, celkově se zklidnit a i ten jídelníček trošku zpestřit. Do nemoci spadnete snadno, ale zpátky už to jde výrazně hůř.
Nevím, co za váš stres může, ale pokud z něj nevede rychlá cesta ven, kupujte si aspoň Nutridrink. Je to kompletní tekutá strava a seženete ji v každé lékarně v mnoha příchutích. Není to zrovna nejlevnější srandička, ale opravdu pomůže

http://www.le­karna.cz/nutri­drink-balicek-5-1-6x200ml-roztok-1/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Dost dobrej základ na infarkt. Tady nepomůže než klika a dědičnost. Nebo se vzpamatovat a urychleně zařadit do jídelníčku zeleninu a ovoce. Co vám to udělá si ho k tomu pečivu/těstovinám zakousnout, jestli se máte aspoň trochu ráda … pozor, nikdy však ne ovoce A zeleninu naráz, to by si tyto dvě skupiny navzájem vyrušily vitamíny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Jíst pečivo s těstovinami je docela vražedná kombinace. Což takhle brambory na různé způsoby nebo se zahřát česnečkou (opravdu jen v krajní finanční nouzi)? Kontaktujte své známé nebo rodinu s prosbou, ať s Vámi navštíví obvodního lékaře, příp. psychologa. Jinak se reálně ve velmi krátké době stane, že zkolabujete vyčerpáním.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví