Avatar uživatele
Biky

Jsem vážně tak divná?

Nikdy jsem si nerozuměla s mými vrstevníky. Bydlím na vsi, moc dětí tu není, buď jsou tu ti úplně malí (batolata až do 5. třídy), se kterými témata asi nenajdu, nebo v mém věku (je mi 14) – kteří chodí skoro denně do hospody, do noci se flákají venku atd. asi je to divné, ale já taková být nechci. A pak jsou tu ti „velcí“ 16 a více, kteří jsou jen spolu a ostatní neberou. Problém je tedy v tom, že tu nemám moc přátel a skoro nechodím ven, a můj nejlepší kamarád je můj kocour Pan Sam. Mám už ho dlouho, a vždycky jsem ho měla radši než ostatní děti. Prostě si s ním tak povídám, mám ho celé dny doma a hraju si s ním. Ve škole nemám problém se s kýmkoliv bavit, ale jelikož dojíždím, tady nikoho nemám. Mamka ze mě trošku šílí a bojí se o mě, jestli nejsem „divná“.
Doplňuji:
Možná, se to změní, až půjdu na střední, doufám. Občas si vážně přijdu jako blázen, když mluvím na kočku :) ale mamku to děsně deptá, ale bude to holt muset ještě pár měsíců vydržet. Jinak, děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Biky

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, zzzzz, IvkaxD před 4112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nejsi, pouze se zbytečně moc pozoruješ. Dej si čas, a neřeš to. Maminka může mít obavy právě z uvedeného.

Zdroj: Názor

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sevos

Nejsi,chce to najít kamarádku nebo kamaráda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nevidím na tom nic divného. Nepřemýšlej o tom. Časem, se vše napraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Nejsi divná!!! Jsi normální holka, tou střední se to určitě změní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

To je začátkem puberty, taky jsem na tom byl podobně. Můžeš mít taky vysoké IQ. Důvodů může být víc. Během pár let se to vyřeší. Já na tom byl dost podobně, změnilo se to se střední a hlavně pak s vejškou. Tak buď v klidu, dej tomu čas…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

tak jí řekni, že teda se budeš chodit povlakovat, chlastat a š*kat, abys byla dle ní normální :) co bych za takovou mámu dal :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví