Avatar uživatele
anna.m

Poradíte, jak mám postupovat v situaci uvedené v doplnění?

Pravdepodobne mam nemoc z povolani (karpalni tunely), pracuji jako manualni delnice. Zatim nemam vysledky od lekare, ale zamestnavatel mi zatim nabidl lehci, ale i mene placenou praci. Kdyz by mi nemoc byla uznana, bude se vyse renty pocitat z noveho ( mensiho) vydelku. Mam to vzit? Vysledky budou zhruba za mesic a pak jeste setreni hygieny a do mozneho uznani by mi tim klesl prumerny vydelek.

Původni neotázka

Jsem v setreni nemoci z povolani. Zatim se nevi jestli me problemy s timto souvisi.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2980 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejsem si jistý, ale myslím, že pokud bude uznána nemoc z povolání, bude se brát v potaz výdělek před zjištěním této nemoci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Postupuj takto- nadrcené kaštany macerovat v min. 60% lihu a denně namazat!
A samozřejmě tu lehčí práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Matou mě ty změny otázek, tak odpovím jen jednou větou, protože nevím na kterou otázku mám odpovídat. Dobré by bylo ten původní nadpis napsat do textu. Prosím aby má odpověď nebyla nijak upravována, i pokud by v ní byla nějaká gramatická chyba. Děkuji.

Výše renty se bude počítat tak, aby „doplnila“ původní výdělek, který byl před snížením pracovní schopnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek