pukula

Jsem v pořádku???

Chci se vás zeptat, jestli jsem správně vyvinutá… Mé rozměry jsou 80 – 75 – 95, je mi 15, výška 176cm a velikost nohy je 41. Myslím si, že mé rozměry jsou poněkud špatně rozložené a tak se vás chci zeptat jestli si myslíte, že se ještě vyvinu??? A druhá otázka jestli si myslíte, že jsem v pořádku a, že vypadát aspoň trochu k světu…
Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybych chtěla tvůj dotaz bagatelizovat, tak bych ti napsala: Přihraj fotku.
Je ti 15 let. Člověk se „vyvíjí“ ( tělesně – fyzicky) celý život. Narodí se, roste, dospívá, zraje, stárne a nakonec umře. Co se moc nezmění, to bude velikost nohy. Výška se u děvčat v tomto věku už také příliš nemění. Rozhodně se ale budou dít změny na tvých obvodech. Pas máš štíhlý, prsa se mohou výrazně zvětšit po porodu. S ohledem na obvod boků si budeš muset zřejmě hlídat stravu, abys nezačala nabírat. Zákon schválnosti pokaždé provede takovou lumpárnu, že nabereš nejdřív tam, kde by ses o kila a centimetry rozhodně neprosila.
Na závěr ti poradím jedno – buď klidná. Neexistuje ideální člověk, proto jsme všichni tak úžasní a skvělí. Právě v těch odchylkách od „normálu“ je největší krása. No a člověk dostatečně sebevědomý, slušný a inteligentní ze sebe dokáže vyzařovat tolik vnitřní krásy, že na vnější podobě ani příliš záležet nebude.
Buď sama sebou a nesnaž se „vecpat“ do nějakých obecných měřítek . Žena může být nádherná i se širšími boky a drobnými ňadry. Každému se líbí něco jiného.

Další odpovědi
anonym

Hovorově se říká tomuto typu tzv. sambová figura (alias „kuželka“). (Převládají v Jiřní Americe).
Několik těchto typů jsem znal, všechny byly oblíbené, šťastně se vdaly, dobře se jim rodilo díky široké pánvi a v erotice vykazovaly nadstandardní parametry.

iceT

Pošli foto,posoudíme.Ale pokud je ti 15 tak se rozměry ještě změní,jen s velikostí chodidla už asi nic neuděláš.

Jes

Člověk roste normálně až do 20 let :) Myslim že strach mít nemusíš :) Podle mě se ještě všechno spraví, ikdyž nic není špatně .. Jenom si to srovnej v hlavě, jsi v pořádku ! :) na to mysli. Ikdyž souhlasim s ostatníma že fotka by se hodila.

Reezo

škoda, že nevím co to jsou tyto čísla: 80 – 75 – 95…
myslím si, že fyzicky už moc velké změny probíhat nebudou, tvé tělo budě většinu života stejné, pokud razantně nepřibereš, nebo nezhubneš. Nejlépe jak posoudit, že vypadáš k světu je uveřejnit fotografii. Nečekej žádné velké fyzické změny. v 15 letech se vyvýjejí ještě kosti, vyvýjí se mozek a pohlavní orgány.
Doplňuji:
http://www.jagrfit-sport.cz/tukova-kalkulacka.php

anonym

Krásný míry máš,velikost nohy úměrná výšce,prsa také ještě „dojdou“.Všechno je tak,jak má být.

bolak

Nohu máš vyvinutou nádherně.