Avatar uživatele
pukula

Jsem v pořádku???

Chci se vás zeptat, jestli jsem správně vyvinutá… Mé rozměry jsou 80 – 75 – 95, je mi 15, výška 176cm a velikost nohy je 41. Myslím si, že mé rozměry jsou poněkud špatně rozložené a tak se vás chci zeptat jestli si myslíte, že se ještě vyvinu??? A druhá otázka jestli si myslíte, že jsem v pořádku a, že vypadát aspoň trochu k světu…
Díky za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Kdybych chtěla tvůj dotaz bagatelizovat, tak bych ti napsala: Přihraj fotku.
Je ti 15 let. Člověk se „vyvíjí“ ( tělesně – fyzicky) celý život. Narodí se, roste, dospívá, zraje, stárne a nakonec umře. Co se moc nezmění, to bude velikost nohy. Výška se u děvčat v tomto věku už také příliš nemění. Rozhodně se ale budou dít změny na tvých obvodech. Pas máš štíhlý, prsa se mohou výrazně zvětšit po porodu. S ohledem na obvod boků si budeš muset zřejmě hlídat stravu, abys nezačala nabírat. Zákon schválnosti pokaždé provede takovou lumpárnu, že nabereš nejdřív tam, kde by ses o kila a centimetry rozhodně neprosila.
Na závěr ti poradím jedno – buď klidná. Neexistuje ideální člověk, proto jsme všichni tak úžasní a skvělí. Právě v těch odchylkách od „normálu“ je největší krása. No a člověk dostatečně sebevědomý, slušný a inteligentní ze sebe dokáže vyzařovat tolik vnitřní krásy, že na vnější podobě ani příliš záležet nebude.
Buď sama sebou a nesnaž se „vecpat“ do nějakých obecných měřítek . Žena může být nádherná i se širšími boky a drobnými ňadry. Každému se líbí něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Hovorově se říká tomuto typu tzv. sambová figura (alias „kuželka“). (Převládají v Jiřní Americe).
Několik těchto typů jsem znal, všechny byly oblíbené, šťastně se vdaly, dobře se jim rodilo díky široké pánvi a v erotice vykazovaly nadstandardní parametry.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, www Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Pošli foto,posoudíme.Ale pokud je ti 15 tak se rozměry ještě změní,jen s velikostí chodidla už asi nic neuděláš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jes

Člověk roste normálně až do 20 let :) Myslim že strach mít nemusíš :) Podle mě se ještě všechno spraví, ikdyž nic není špatně .. Jenom si to srovnej v hlavě, jsi v pořádku ! :) na to mysli. Ikdyž souhlasim s ostatníma že fotka by se hodila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

škoda, že nevím co to jsou tyto čísla: 80 – 75 – 95…
myslím si, že fyzicky už moc velké změny probíhat nebudou, tvé tělo budě většinu života stejné, pokud razantně nepřibereš, nebo nezhubneš. Nejlépe jak posoudit, že vypadáš k světu je uveřejnit fotografii. Nečekej žádné velké fyzické změny. v 15 letech se vyvýjejí ještě kosti, vyvýjí se mozek a pohlavní orgány.
Doplňuji:
http://www.jagrfit-sport.cz/tukova-kalkulacka.php

Upravil/a: Reezo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Krásný míry máš,velikost nohy úměrná výšce,prsa také ještě „dojdou“.Všechno je tak,jak má být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Nohu máš vyvinutou nádherně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví