ordil

jsem v nouzovém řežimu píše to restartovat počítač restertuji nic se neděje co s tím ?

co mám dělat ??
Doplňuji:
skoušela jsem to restartovat mám tmavou obrazovku v tom normální ikony v každém rohu mám napsáno nouzový režim a v půli obrazovce nahoře mám napsáno

Microsoft®Win­dows®(sestave­ní 7601 : Service Pack 1 )

Nejlepší odpověď
Bedy

Hlavně klid – kdyžtak tu hlášku vyfoťte, fotku nahrajte třeba na leteckaposta.cz a vložte sem odkaz.
Když se dostanete do nouzáku, tak se Vás to zeptá, zda-li chcete pokračovat nebo zda-li nechcete obnovit systém. Tak zvolíte pokračovat normálně dál a pak postupujte, jak jsem psal v minulé otázka.
Potom restartujte počítač, který by pak měl nastartovat normálně. Pokud se nic neděje, tak ho nechte být, po chvilce to zkuste znovu a pokud dlouho nereaguje, tak stiskněte na bedně tlačítko RESET nebo podržte 10 vteřin tlačítko napájení (knoflik kterým zapínáte počítač).