XtomX

Jsem v 8. tř. a rád bych šel na hotelovku. Mám průměr 2,1 z pol. výza. Můžu se dostat přesně sem sssoghk.cz Děkuji:)

Nejlepší odpověď
fcoop

http://sssoghk­.cz/doc/prkri­teria.pdf

Na to ti,příteli, asi nikdo neodpoví,jednoduše proto,že to neví.

Prostě to budeš muset podstoupit sám.

Když má člověk v hlavě jasno,ví co chce, a ví,co pro TO musí udělat........

Další odpovědi
Conchus

Prospěch nic moc. Třeba přijímací zkoušky uděláš. Možná nějaká podpora přes známé. To je teď moderní, zkoušet nějakou protekci.

XtomX

Já vím, kdyby jsem neměl z matiky 4 tak by to bylo nejlepší, protože jinak bych pak měl jen čtyři trojky.