pifl

.Jsem úplný laik přes počítače a tv satelitní techniku. Prosil bych o vysvětlení základních technických v

Doplňuji:
Jsem úplný laik,prosil bych o vysvětlení základních tech.výrazů v tv a satelit.technice.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Konkrétně?

SD satelitní přijímače – zobrazující standartní rozlišení – jsou v současné době nejvíce prodáváné přístroje. Jejich detailní přehled naleznete v sekci Satelitní přijímače SD na našich stránkách. V této kategorii naleznete popisy těchto přístrojů:
CW – přijímače s CryptoWorksem pro české a slovenské programy
CWCI – přijímače s CryptoWorksem a CI sloty
FTA – přijímače pro volně vysílající programy FTA – zejména zahraničních
FTA CI – přijímače pro volné i kódované programy – nutno dokoupit CA slot a dekodovací kartu
LINUX – multifunkční přijímače – nejširší možnosti využití
PVR – přijímače s možností nahráváním externí nebo interní hard disk (HDD) nebo USB flash paměť
UNI – přijímače s univerzální čtečkou karet a nahráváním
UNI – přijímače s univerzální čtečkou karet
SAT – rozšiřující doplňky

Satelitní přijímače HD:
HDTV přijímače bez hard disku – většina má ale možnost nahrávání na externí zařízení
HDTV přijímače s harddiskem (HDD)
HDTV přijímače Linux – nejflexibilnější přístroje

.. Myslel jsi tohle? 🙂 Překopírovala jsem ti to ze stránky v odkaze dole. Myslím, že tam najdeš o mnoho více, pokud Tě to zajímá.

Zdroj: http://satelitni-prijimace.satelitni-komplety-tv.cz/

Další odpovědi
ondra07

Napiš kratší titulek otázky a tu otázku pak celou napiš do té tabulky pod tím :))).
Jinak se asi nic nedovím …