aluška

Jsem uplny amater mam asi tyden tablet a androidem a nevim jak si stahnou ulozena videa na usb? Dekuji

Doplňuji:
Nemuzu nikde toho spravce aplikaci najit… nejsem amater..jsem dinosaurus
:(

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Snazsi je ulozit je do pc, nebo odeslat trebas na dropbox, nebo ulozto.
Jinak si stahnes spravce souboru z google play store ..
Napriklad ES spravce souboru
Ten pak umi kopirovat, presouvat apod.
Jen jestli se ti to pripojene usb ukaze v tom spravci jinak mas smulu ne vsechny tablety to umi.
A co s tim potom na tom usb?
Jestli to mas do pocitace tak to zkopiruj pocitacem po pripojeni se ti v tento pocitac ukaze disk. A pak si to dej kam chces.

Další odpovědi
anonym

Ve správci aplikací (tak nějak se to jmenuje), zapoj USB a povol na tabletu spustit. Ve správci pak zkopíruj z tabletu na USB. Je to jako z PC na USB. Ber to jako v mobilu na kartu. USB ,karta jsou jen přídavný hardware.

anonym

použij software AIRDROID … slouží k bezdrátové správě obsahu tvého android tabletu/telefonu z počítače … jakmile na počítači zadáš přístupovou adresu a heslo můžeš z tabletu pomocí bezdrátové wifi tahat libovolné soubory, prohlížeč smsky, fotky, cokoliv

Bezdrátová spráa obsahu zařízení se odehrává pomocí web prohlížeče do kterého místo www.google.com zadáte dočasnou adresu tabletu v rámci lokální sítě (něco jako 192.168.x.x) a heslo které aplikace Airdroid zobrazí přímo na displeji tabletu/telefonu …
Doplňuji:
aplikaci AIRDROID pro tablety a telefony najdete zde https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.sand.airdroid&hl=cs