Avatar uživatele
anonym

Jsem tu třetí den a nemohu poochopit,proč se tady někteří lidé vzájemně urážejí a napadají.Co je cílem takového jednání?

Doplňuji:
Všem osmi Vám děkuji. Nikdo mi ale neodpověděl, co je cílem útoků na nějakou osobu z tohoto společenství. To mne trochu mrzí. Pokud jde jen o to, že něčí ego narazilo a natlouklo si hubu, prosím. Chápu i dotčené reakce. Ale každý člověk má právo na svůj názor i na své IQ. Není ostuda mít méně znalostí. Je ostuda vyvyšovat se nad druhé a ztrapňovat je. Měly by být zavedeny ještě mínusové body. Ale to bych asi do smrti už nedělala nic jiného než umazávala ty nesmyslné odpovědi.Jsme tu dobrovolně, ne? Tak proč hned prudit? V klidu se vyřeší více.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, anonym, dudu, gnr54, johana 56, tom004, fablen, Drap, pokazdejinak, fcoop, anonym, Damiana před 4460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Kolik lidí,tolik názorů,povah,prostě každý jsme nějaký.Každý z nás má nějakou tu „temnou“ stránku.Jde jen o to,jak se s ní dokážeme vyrovnat. Někdo to prostě nedokáže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chelty

Tato komunita mi přijde fajn, ovšem vždy jse najdou komplexování uživatelé pro ty ale existuje tlačítko nahlásit :)
hippeace: ano naprosto souhlasím navíc takový lidé jsou v realném životě tiché ovečky, u monitoru je každý hrdina.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Každý zde má svůj díl pravdy a je dobře pokud je jeho názor vnímán a po vytříbení myšlenek většinou účastníků akceptován. Špatné však je, jestliže se jedinec, či uskupení rozhodne zaměřit na osobu, její myšlenky pošlapat a jedince cílenně jako takového dehonestovat. Mám asi delší vedení, ale třeba vůbec nechápu poslední šlamastiku okolo paní Annas?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Za poslední tři dny o ničem nevím.
Jinak je to tu anonymní a to někomu dává sílu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Mně to přijde normální, tak jako v reálném životě. Máš své oblíbence, máš i ty méně oblíbené, jiné nemusíš z různých důvodů vůbec.
No a zde je komunita lidí, kteří se znají, třeba jen přes písmenka už delší dobu a tyto problémy se zde proto taky vyskytují.
Doplňuji:
Dobrá. Tak v reálu uděláš u „antipatianta“ co? Něčím ho odbydeš, cosi rekneš, nebo odejdeš. Ale tady jsi na anonymním netu, takže ti urážející podle toho reagují svými výpady, mazáním ap. Chrání si takto cosi svého, snaží se říci názor na oponenty, třeba je jen naštvat ap. 😉

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak jinak .

Co je cílem tvé otázky ???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hippeace

to dělají ti kteří mají nízké IQ já jejich chování nechápu ale prý jim to dělá dobře
Doplňuji:
no psala jsem že je to kvůli tomu že jim to dělá dobře. proč jim to dělá dobře? to se zeptej jich! a IQ nemá nic společného se vděláním a znalostmi. IQ mužete mít velice nízké a dosáhnout dobrého vzdělání ale můžete mít vysoké IQ a dohrabat se k tomu že budete dělat uklizečku v baru – jde o to jak své IQ lidi využijí – prominte že je to mimo otázku ale ta neznalost nedala spát

Upravil/a: hippeace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tak je taky možné,že jedna strana si myslí,že má pravdu,druhá strana si myslí,že má pravdu a pro obě strany je nepřijatelné,že by pravdu mohl mít i někdo jiný.Prostě napřed jsem já a můj názor,pak dlouho nic a pak teprve možná názory ostatních.Neochota vyslechnout i druhou stranu,připustit,že já se můžu mýlit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Byť prvý, byť najlepší, byť viac – Ľudská ješitnosť je jedna z najzložitejších vlastností človeka, ktorá maximálne ovplyvňuje jeho činy. Niekedy podporuje zdravú súťaživosť, niekedy ide cez mrtvoly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Mínusové body už tu byly, můžeš si o tom přečíst zde

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­124&q=m%C3%AD­nusov%C3%A9+bo­dy&sa=Vyhledat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někdo má tolik drzosti urážet zdejší kapacitu. A obviňovat z mazání otázek. Pokud někdo využije té výsady smazat si vlastní otázku, prosím. Ale spojovat si jednu epizodu s jinou smazanou otázkou a domýšlet si bujnou fantazií není zdravé pro zdejší náladu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bude-se-tady-ptat-a-odpovidat-nebo-nespravedlive-napadat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dílčí pokusy o vysvětlení máš i v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neslo-by-tu-zavest-kategorii-slusneho-chovani-nebo-alespon-slusneho-vyjadrovani-obcas-to-tu-leckomu-nestravitelne-ujede

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Někdy to mohou být i reakce na dřívější otázky toho kterého uživatele. Nebylo by od věci napsat přímo co kdo a kdy. Skoro tuším o co se jedná, ale lepší je se podívat na otázky toho kterého, u kterého si myslíte, že ostatní uživatelé byli ve svých odpovědích razantnější. Lecos se může potom pochopit lépe.
Jiný zas napíše svoji odpověď trochu ostřejí, ale není to ve smyslu urazit, ale důrazněji či bez velkých obalů odpovědět. Třeba je to i jeho povahou – být víc přímý, než standarní společnost.
Tak to alespoň vnímám sám. Nevím, že by se doslova někdo vyvyšoval, ale někdy a myslím, že to patří i ke mne, ty moje odpovědi jsou někdy víc ostřejší, jindy zas otázka vyprovokuje i jiný smysl otázky, tedy i odpovědi. zejména, když už je tam víc konkrétních odpovědí.
Je to věc názoru zda se jedná o navyšování, či ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

milé ocko-cilem techto jedincu je vlastni ego. v mem pripade venkovan,ktery,ac me nezna,spojuje si me otazky a dela uzavery.ma rada zni-nevsimat,igno­rovat,myslet si o pr…oni na to dojedou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Cílem takového jednání, je někoho naštvat tolik, že sem přestane chodit. Je to jen proto, protože je třeba dotyčný zakomplexovaný a cítí se ohrožen danou osobou, chtěl by být taky tak dobrý, ale prostě na to nemá, tak dotyčného vyštípe a myslí si, že mu to pomůže,,,

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Znovu Vám všem děkuji, ale jediný Mosoj pochopil, že mi skutečně jde o něco jiného. Všimnout si toho, že ne vše je ve zdejší komunitě v pořádku, nebyl žádný problém. Potřebovala jsem se dostat k jádru pudla, na kterého se tu kdosi taky ptal. Ano, je to jádro problému, pudlík za nic nemůže. Mně se zdá, že tu je evidentní snaha ne diskutovat, radit si a také si pomáhat, ale ukazovat, jak jsou někteří lidé dobří. Tento Váš systém mi není cizí, protože mezi Vámi už dlouho působí můj přítel. Hrubost, urážky a napadání kteréhokoliv člověka komunity za jeho názor, to jsou velmi špatné devizy pro komunikaci. Favorita na nejlepší odpověď mám. Ještě dopřeju čas těm, kteří by chtěli také vyjádřit svou nespokojenost s chováním některých jedinců. Nepomůže to, ale člověku se uleví. Snad tím aspoň někomu pro změnu pomohu já.

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Obávám se, že tady nepomůže už vůbec nic, vždy to tady bylo a bude,,snad jen v poslední době mám pocit, že je to nějak víc a víc cílený,,no oceňuji vaši snahu vnést sem nějaký pořádek, ale ujišťuji vás, že dokud to neudělá admin, tak se tu nic zásadního nezmění,,

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

A dobrou, zase jsem se tu dnes tak otrávila, že jdu radši spát,,

před 4460 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek