Rokio

Jsem transsexuál? Co myslíte?

Kdybych si mohl vybrat pohlaví, tak bych si zvolil mužské.

Nikdy bych nechtěl rodit, ani mít menstruaci. Žena zase nikdy nemůže dostat kopanec do koulí, ale já jsem párkrát kopnutí do koulí dostat a pěkně to bolelo, ale nebylo to tak hrozné a za čtvrt hodiny jsem byl zase v cajku. Také nejsem náročný, pokud jde o oblečení a používám pouze základní hygienické potřeby.

Akorát preferuji některé ženské profese (např. prodavačka, účetní, úřednice), z rodiny se starám o domácnost hned na druhém místě a zvládnu vykonávat více věcí najednou.

V sexu ale preferuji ženskou roli. Sice jsem ho nikdy neměl, ale raději bych byl při pohlavním styku na pozici ženy.

Jinak se více cítím jako muž. Jsem tím pádem transsexuál?

Nejlepší odpověď
Malvína

V sexu preferuješ ženskou roli, ale nikdy jsi ho neměl. Jak to můžeš vědět, co by ti vyhovovalo? Navíc jsi celkově s pojmem transsexuál mimo mísu a s tou otevřeností bych byla opatrnější. Ne vše se hodí psát na web neznámým lidem. Ale jak vidím, hranice někteří nemají.

Další odpovědi
annas

Rokio,

už jsem vám několikrát psala, abyste se zamyslel, co jste už jednou napsal .

Protože se chcete dostat do nebe, zmínil jste, že chcete zůstat panicem, takže jste svůj názor změnil?

anonym

Tohle s transsexualitou nemá nic společného. Máš určitý pohled na kulturní role v rámci společnosti. Sám píšeš, že se cítíš být mužem.Transse­xualita není ,,jenom" o pocitu a přemýšlení nad společenskými aspekty.

jsemjá

Nejsi. To že se na to ptáš a myslíš nad tím a začneš se nad tím zamýšlet z tebe však transsexuála trochu udělat může takže na to radši zapomeň.

Drap

To nevíš ani ty, tak jak to máme poznat my? Sex jsi nepolíbený, tak sám nevíš co jsi. Jen se příliš sleduješ, přemýšlíš o sobě a vymýšlíš nesmysly. Být na tvém místě tak urychlím pravidelnou návštěvu psychiatra.

Arne1

Buď si třebas jeptiška, ale neotravuj s tím.

led

Rokio, ako skúsený „pýtač“ tj.človek večne kladúci otázky, znalý práce na internetu (ako ste sám písal) by ste mali vedieť správne klásť otázky. Hlavne, aby bolo jasné, na čo sa pýtate.

transsexuál → človek, u ktorého sa prejavujú znaky transsexualizmu
transsexualismus → transsexualizmus, porucha sexuálnej diferenciácie, jedinci sú podľa genitálu mužmi alebo ženami, ale cítia sa ako opačné pohlavie
transsexualizmus → túžba po zmene pohlavia, sexuálna porucha

myslím, že teraz sa už viete rozhodnúť čo/kto ste.
ak vaše pocity súhlasia s uvedenými bodmi, odpoveď znie: ano, je to možné

v opačnom prípade ste hetero a platia pre vás body:
heterosexualita → pohlavná náklonnosť k opačnému pohlaviu
heterosexualitas → heterosexualita, normálny pohlavný vzťah jedného pohlavia k druhému, rôznopohlavnosť