Avatar uživatele
lerak14

jsem totálně bez peněz-práce není soc.mi nestačí a přitom se snažím

sem tam nějaká pomoc v domácnosti Č.I.důchod odebrán ale práci nedali-jak to dělají naši spoluobčané?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, led, annas, anonym před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Budiž Vám útěchou,že nejste sám,takových je víc. Manžel je také bez práce,snaží se přivydělávat kde se jen dá,dokonce dělá práce,které by dřív nedělal a už vůbec ne,za tak málo peněz,,,nevím,ne­vím,někdy mám pocit,že je hůř placený než nějaký přistěhovalec…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

nestěžujme si má být ještě hůř,tak si pak společně najdeme nějaké pole a budeme baštit řízky z mechu,to je to slibování před volbama jak pomůžou rodinám s dětmi-skutek utek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Souhlasím !, ale v jednom ne !!!
Stěžujme si !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

1– snažia sa nájsť nejaké zamestnanie, brigádu
2– klesajú pomaly v spoločenskom rebríčku až na dno
pre Skorcovaz: máte veľmi naivný, podnikateľský až diskriminačný názor.
vžite sa do postavenia odborníka v staršom veku, alebo matky s malými deťmi. Firma ich prepustila (napr. z organizačnýxch dôvodov).
Nikto ich už nechce zamestnať. Odborník kvôli veku je neperspektívny, matka kedykoľvek môže ostať doma pri chorom dieťati. Pravidelné ponižujúce sa hlásenie na pracovnom úrade ich psychicky likviduje. Po nejakom čase ich vyradia zo zoznamu registrovaných nezamestnaných. Ostávajú bez budúcnosti. Ako to chcete riešiť?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Kdo chce dělat, práci si najde a né že né..! I kdyby bylo nutné se přestěhovat, nebo dále studovat, člověk se musí rozhodnout, jestli pro něho lepší naučit se anglicky, nebo odevzdávaqt kraderné měděné dráty do sběrny. A i když je to přistěhovalec a má větší kvalifikaci, než nějaký Čech, ať dělá, když na to má..

Pre led: myslela som, že tu ľudia kladú otázky a ostatní sa snažia konštruktívne odpovedať a nie súdiť skreslene odpovede iných užívateľov. Podľa mňa moja odpoveď nie je diskriminačná. Kto ˇhľadá prácu intenzívne, nájde ju a kto hľadá len výhovorky, ako to nejde, nájde ich ešte viac.. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek